Ufuk Ceylan'ı Ebru Gündeş ile kim tanıştırdı?

Serhat Ramay
428 kere okundu

Magazin

Ufuk Ceylan'ı Ebru Gündeş ile kim tanıştırdı? - Magazin Haberleri

Günlerdir konuşulan Ebru Gündeş - Ufuk Ceylan aşkında bomba bir iddia ortaya atıldı. İddialara göre Derya Balta Ebru Gündeş’in çok yakın arkadaşı. Derya Balta, Ufuk Ceylan’ı Ebru Gündeş ile tanıştıran kişi mi?

Bilindiği gibi Ufuk Ceylan’ın en yakın arkadaşı Hakan Balta. Hakan Balta Galatasaray’ın oyuncusu. Ufuk Ceylan Galatasaray kalesini koruduğu dönemde Hakan Balta ile çok yakın bir dostluk kurdu. Balta ailesiyle çok sıkı görüşen Ufuk Ceylan, Hakan Balta’nın eşinin yardımıyla Ebru Gündeş ile tanıştı.

UFUK CEYLAN’I HAKAN BALTA İLE KİM TANIŞTIRDI?

Bugün magazin programlarında Derya Balta’nın adı çok sık gündeme geldi. İddialara göre Ufuk Ceylan, Hakan Balta’nın eşi Derya Balta sayesinde Ebru Gündeş ile tanıştı. Çünkü Derya BAlta ile Ebru Gündeş çok yakın iki arkadaş. Önce Ebru Gündeş’in konserlerini takip eden, onun peşinden il il, ülke ülke gezen Ufuk Ceylan, ardından onunla tanışmak için Derya Balta’dan ricacı oldu. derya Balta sayesinde de Ebru Gündeş ile tanıştı.

ufuk ceylanı ebru gündeş ile derya balta mı tanıştırdı

Magazin programlarnıda Ebru Gündeş'in aşk geçmişi de masaya yatırıldı. Ünlü yapımcı Osmantan Erkır, Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Uche... Öte yandan Ufuk Ceylan'ın ünlü kadınlara karşı zaafı olduğu da iddia edildi. Hatırlanacağı gibi uzun süre önce Ucuk Ceylan ile Seren Serengil'in aşk yaşadığı iddia edilmişti. Şimdilerde ise Ufuk Ceylan'ın Ebru Gündeş ile aşk yaşadığı konuşulmakta.


Magazin Haberleri

Yorum