Ünlü rapçi Kayne West hastaneye kaldırıldı

Oğuzhan Hacıoğlu
145 kere okundu

Magazin

Ünlü rapçi Kayne West hastaneye kaldırıldı - Magazin Haberleri

Kim Kardashian ile yaşadığı evlilikle gündem olan dünyaca ünlü rapçi Kayne West önce kelepçelendi ardından hastaneye kaldırıldı.

Psikotik bozukluğu takiben yaşadığı kriz dolayısıyla polisler tarafından yaşadığı yerden alınarak bir rehabilitasyon merkezine yatırılan Kanye West, kendisine zarar vermemesi için kelepçelendi.

Dostlarının uzun bir süredir uyku sorunları vardı diye bahsettikleri rapçi sağlık sorunları yüzünden çıkacağı turu da iptal etti.

Bir süre göreceği tedavinin ardından Kayne West'in hastaneden taburcu olarak yeniden sahnelere dönebileceği ifade edildi.

KAYNE WEST KONTROLDEN ÇIKMIŞ

Pazartesi günü Los Angeles’taki bir tıp merkezinde psikiyatrik değerlendirme altına alınan West, yakın dostlarının söylediğine göre kontrolden çıkmış. Bu sorunların temelinde Kim Kardashian ile olan evliliğinde yaşadığı problemlerin, dostu ve sahne ortağı Jay Z ile yaşadığı Beyonce’dan kaynaklı çalkantıların yattığı söyleniyor.

Başarılı şarkıcının bu süreç içerisinde tedavi boyunca gösterdiği tepkiler izlenecek ve dışarı çıkmasında herhangi bir sakınca görülmemesi durumunda serbest kalabilecek.


Magazin Haberleri

Yorum