Ünlüler 10 Kasım için ne dedi?

Oğuzhan Hacıoğlu
212 kere okundu

Türkiye

Ünlüler 10 Kasım için ne dedi? - Türkiye Haberleri

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve devlet erkanının katılımıyla gerçekleştirilen anma töreninin ardından ünlü isimler de Atatürk'ü unutmadı. Sosyal medya hesaplarından duygusal paylaşımlarda bulunana ünlüler Atatürk'ü ölüm yıldönümünde andı.

Yurt genelinde birçok resmi kurumda ve Anıtkabir'de kabri başında yapılan anma törenlerinin ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ve parti liderleri Atatürk ile ilgili mesajlarını paylaştılar. İbrahim Tatlıses, Tarkan, Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz gibi ünlü isimler de Atatürk'ün 78. ölüm yıldönümünde saygı ve sevgi ile anılırken ünlü isimler sosyal medya hesaplarından Atatürk ile ilgili paylaşımlarda bulundu.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın Atatürk'ün 57 yıllık yaşamı boyunca katıldığı savaşları ve kazandığı madalyaları yazarken sosyal medyayı aktif olarak kullanmayan Tarkan Atatürk ve cumhuriyet mesajını takipçileriyle paylaştı.

İŞTE ÜNLÜLERİN 10 KASIM PAYLAŞIMLARI

İBRAHİM TATLISES

Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü rahmetle ve saygıyla anıyorum. Rahat uyu Atam..

MEHMET ASLAN

Benim için gelmiş geçmiş tek bir tane sarı saçlı mavi gözlü dev var...

GONCA VUSLATERİ

Yaşı olmayan onca özelliği bir karaktere nasıl sığdırdınız. Bir yaşama. bir an durdurup dünyayı,küçük bir an'ı da halkının sesine ayırma erdemini. Onca şeyi, onca şeyi. Saygıyla anıyoruz. Bu sabah da 09:05 ! Ayakta olacağız ! Dimdik.

GÜLBEN ERGEN

Saygıyla, sevgiyle, minnetle, hasretle, gururla, onurla anıyorum.

DEMET AKALIN

57 yıllık yaşama, 11 savaş, 24 Madalya, 7 nişan, 13 kitap, 1 ülke ve milyonlarca özgür insan... Bir Liderden daha fazlası, unutmayacağız.

EBRU ŞALLI

Özlem ve sevgiyle, saygıyla anıyoruz... Cumhurıyetımıze ve bize sunduklarına minnettrarız... Bu kalpler seni asla unutmaz..

CEM YILMAZ

Canim Atatürk'ü hayranlıkla,kalpten bir sevgiyle anıyor,bize cumhuriyetimizi armağan eden bütün büyüklerimize Allahtan rahmet diliyorum.

TARKAN

Yüreğimizde seni, ülkemizde cumhuriyeti her zaman yaşatacağız.

ÇAĞLA ŞIKEL

Ölümünün 78. Yılında büyük bir hasret sevgi ve özlemle anıyoruz ....

ŞAHAN GÖKBAKAR

Çoooook seviyoruz seni güzel ADAM Binlerce kez minnetle ve özlemle anıyoruz büyük ATATÜRK. Yaptıkların sayesinde başımız hep dik... Sevgimiz ve bağlılığımız sonsuza kadar... Nurlar içinde yat...

Etiketler: atatürk10 kasım

Türkiye Haberleri

Yorum