Ünlüler Beşiktaş Benfica maçı için ne dedi? İbrahim Kalın, Esra Erol, Cenk Tosun

Serhat Ramay
524 kere okundu

Beşiktaş

Ünlüler Beşiktaş Benfica maçı için ne dedi? İbrahim Kalın, Esra Erol, Cenk Tosun | Futbol - Beşiktaş Haberleri

Ünlüler Beşiktaş - Benfica maçı için ne dedi? Beşiktaş 3-0 geriye düştüğü maçta Benfica ile 3-3 berabere kaldı. Özellikle devre arasında büyük Beşiktaş taraftarının takımı tribüne çağırıp alkışlaması uzun süre konuşulacak gibi. Birbirinden ünlü isimler Benfica maçındaki başarısı nedeniyle Beşiktaş'ı tebrik etti. Beşiktaş'ı tebrik eden isimlerden biri de İbrahim kalın oldu.

Benfica karşısında muhteşem bir dönüşe imza atan Beşiktaş için ünlüler ne dedi? Pek çok ünlü bu maçı izledi ve hem maç anında hem de maçın ardından çok sayıda yorum yaptı, takipçileriyle paylaştı. Beşiktaş'ı tebrik eden isimlerden biri de İbrahim Kalın oldu.

ÜNLÜLER BEŞİKTAŞ BENFİCA MAÇI İÇİN NE DEDİ?

Beşiktaş'ı tebrik eden ilk isimlerden biri Esra Erol oldu. Ünlü izdivaç programı sunucusu Esra Erol, Quaresma'nın bir fotoğrafını paylaştı ve şu notu düştü: Mücadeleden vazgeçmemek, pes etmemek ve saniyelerin hakkını vermek.

Hiç şüphesiz maçın en çok konuluna iki ismi vardı. Biri müthiş vole golüyle takımını ateşleyen Cenk Tosun diğeri de ibr gol ve muhteşem bir asist yapan Quaresma. Cenk Tosun Instagram hesabından voleye kalktığı anın fotoğrafını paylaştı.

Ünlü Beşiktaşlı Itır Esen de Beşiktaş sevgisini güçlü şekilde dışa vuranlardan biri oldu.

Metin Feyzioğlu ise maçın ardından twitter hesabından şunları yazdı: Gururlandırdınız bizi çocuklar. Tebrikler Beşiktaş

Beşiktaş'ın muhteşem başarısına kayıtsız kalamayan isimlerden biri de Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın oldu: Akıl ve azim dolu oyunuyla geri gelen ve nâ-mağlup ünvanını koruyan Beşiktaş'ı tebrik ediyorum


Beşiktaş Haberleri

Yorum