Ünlülerden 29 Ekim mesajları! Ünlüler 29 Ekim için ne dedi?

Serhat Ramay
422 kere okundu

Türkiye

Ünlülerden 29 Ekim mesajları! Ünlüler 29 Ekim için ne dedi? - Türkiye Haberleri

Ünlüler 29 Ekim için ne dedi? Ünlüler 29 Ekim için çok özel mesajlar paylaştı. Sayfamızdan birbirinden ünlü isimlerin 29 Ekim için paylaştıkları mesaj ve fotoğraflara göz atabilirsiniz. Sayfamız sürekli güncellenmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 93. yıl dönümünde 29 Ekim coşkuyla kutlanıyor. Ünlü isimler de Instagram ve twitter'dan çok sayıda 29 Ekim mesajı yayınladı. Arda Turan da onlardan biri oldu. Barcelona'da futbol hayatını sürdüren Arda Turan, 29 Ekim mesajında Atatürk'ün fotoğrafını paylaştı.

Arda Turan gibi pek çok ünlü isim Cumhuriyet'e olan bağlılıklarını 29 Ekim mesajlarıyla sevenleriyle paylaştı.

Televizyon dünyasının sevilen ismi Derya Baykal Atatürk'ün 29 Ekim'de gençlere hitaben söylediği sözü paylaşarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nı kutladı.

Karadayı ve Kurtlar Vadisi Pusu gibi dizilerde önemli roller üstlenen Sema Öztürk ise Dolmabahçe Sarayı'nda çektirdği fotoğrafı instagram hesabından paylaşarak Cumhuriyet Bayramı mesajını takipçilerine iletti.

Başarılu basketbolcu Mehmet Okur ise "Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktir " diyerek 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajını takipçileri ile paylaştı.

Güzel sunucu Burcu Esmersoy ise instagram hesabından yaptığı paylaşımda "cumhuriyet" temalı bir fotoğraf paylaştı.

Ünlüler 29 ekim için ne dedi? Ünlülerin 29 Ekim mesajlarını sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Sayfamız sürekli güncellenmektedir.

Yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ da Atatürk'ün yakın plan portresini paylaşarak "Atamızı ve bu yolda onunla olan arkadaşlarını saygı ve özlemle anıyoruz" dedi.
Etiketler: arda turan

Türkiye Haberleri

Yorum