Varank ve şehitlerin mevlidine katılan Erdoğan Kur'an okudu

Serhat Ramay
229 kere okundu

Türkiye

Varank ve şehitlerin mevlidine katılan Erdoğan Kur'an okudu - Türkiye Haberleri

15 Temmuz günü şehit olan Başdanışmanı Mustafa Varank'ın abisi İlhan Varank'ın mevlidine katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehitler için Kur'ın-ı Kerim okudu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehit Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank ve şehitler için Şehzadebaşı Camii'nde okutulan mevlide katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep TayyipErdoğan, 15 Temmuz darbe girişiminde şehit olan danışmanıMustafa Varank'ın ağabeyi Prof. Dr. İlhan Varank ve şehitler için Şehzadebaşı Camii'nde okutulan mevlide katıldı.

ŞEHİTLER İÇİN KURAN OKUDU

Geniş güvenlik önlemleri altına camiye gelen Erdoğan'a, İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, oğlu Bilal Erdoığan eşlik etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın camiye girişinden yaklaşık 15 dakika sonra da TBMM Başkanı İsmail Kahraman camiye geldi.

ERDOĞAN'DAN 15 TEMMUZ ŞEHİDİNİN AİLESİNE ZİYARET

Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında tankın ezmesiyle şehit düşen Hüseyin Kısa'nın ailesini ziyaret etti.

Kısa'nın ailesinin esenler'deki evine giden Erdoğan, burada yaklaşık 30 dakika kaldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaret esnasında şehidin 2 yaşındaki kızı Nisa'yla yakından ilgilendi. Erdoğan'a, vatandaşlar sevgi gösterisinde bulundu.


Türkiye Haberleri

Yorum