Vatanım Sensin 5 bölüm fragmanı yayınlandı! Fragmanı izle

Serhat Ramay
1097 kere okundu

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 5 bölüm fragmanı yayınlandı! Fragmanı izle | Televizyon - Vatanım Sensin Haberleri

Sevilen Kanal D dizisi Vatanım Sensin 5. bölüm fragmanı yayınlandı. Tevfik Cevdet Albay'a tuzak kurup öldürmek istiyor. Ona kurulan bu tuzağı ilk haber veren kişi Azize mi olacak? Vatanım Sensin fragmanında silahların yerinin olduğu harita da bulunuyor.

Vatanım Sensin 5. bölüm fragmanı yayınlandı, izle. Onur Güvenatam’ın yönetmenliğini yaptığı dönem dizisi 4. bölümüyle Kanal D’de izleyiciyle buluştu. Vatanım Sensin 5. bölüm fragmanı izleyiciyi bir dizi cevapsız soruyla baş başa bırakacağa benziyor. İşte yeni fragmanda izleyiciyi bekleyen cevapsız sorular.

YENİ FRAGMAN: VATANIM SENSİN 5. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Cevdet’in annesi ve kızı Hilal yangından güçlükle kurtulurken Cevdet’i bu kez çok başka bir sınav bekliyor. Ailesini General Vasili’nin yanına yerleştiren Cevdet Albay, diğer taraftan da Osmanlı için görevini yetire getirmeye çalışır. Saklı silahların yerini bulmak için büyük çaba harcayan Cevdet’in takip ettiği ipuçları onu Eftelya’ya götürür.

Hala Azize’ye aşık olan Cevdet’in kan kardeşi Tevfik, Cevdet hakkında kötü dedikodular yaymaya başlar. Azize’ye Eftelya ile Cevdet’in ilişki yaşadığını fısıldayan Tevfik başarıya ulaşabilecek mi? Son bölümde silahların yerini öğrenebilmek için Eftelya’nın evine giden Cevdet, çıkışta Azize ile karşılaşır.

Azize’nin peşine düşen Cevdet bu yanlış anlaşılmayı nasıl çözecek. Azize’nin kalbini nasıl kazanacak? Bu sorular diinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında belli olacak.


Vatanım Sensin Haberleri

Yorum