Vatanım Sensin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı-izle

Serhat Ramay
2840 kere okundu

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı-izle | Televizyon - Vatanım Sensin Haberleri

Kanal D'nin dönem dizisi Vatanım Sensin'de 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Vatanım Sensin son bölümün birçok cevapsız soru bıraktı. Cevaplar Vatanım Sensin 6. yeni bölüm fragmanı.

Vatanım Sensin 6. bölüm fragmanı yayınlandı. Onun dışında Vatanım Sensin son bölüm özetini ve yeni fragmanda yanıt bekleyen soruları haberimizden okuyabilirsiniz. Yeni framanda hangi konular anlatılıyor? Mangasını ölüme süren Albay Cevdet beklendiği gibi Ölmez Hasan'ın elinden kurtulmayı başardı. Öülem gitmesinin tek bir amacı vardı silahların kimin elinde olduğunu öğrenmek. Ve elbette kendisine pusu kuranın kim olduğunu öğrenmek. Azize'nin rüyasında uyanıp Cevdet diye bağırması Deli Divane 6. bölüm fragmanının en can alıcı sahnelerinden birini oluşturuyor.

VATANIM SENSİN 6. BÖLÜM FRAGMANI

vatanım sensin fragmanı izle

Azize ile Albay Cevdet'in büyülü aşkını ve Osmanlı'nın kurtuluş mücadelesini anlatan dönem dizisi Vatanım Sensin'de 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Albay Cevdet'in mangasında yer alan Teğmen Leon eşkıyalar tarafından vurulur. Ancak Leon'un akibeti belirsizdir. Yaşayıp yaşamadığı yeni bölümle birlikte belli olacak.

vatanım sensin yeni fragmanı izle

SİLAHLAR ORTAYA ÇIKIYOR

Cevdet Albay silahların bulunduğunu kumandana anlatarak yanına bir manga alıp yola çıkmak istediğini söyledi. Cevdet Albay’ın kumandandan sakladığı gerçek şuydu: Silahlar çok yakında. Cevdet komutanın karısı Azize tarafından Eftelya ile birlikte görülmesi aralarındaki ilişkiyi derinden zedelemişti. Eftelya’nın hala kimin tarafından olduğu tam beli değil. Hem Cevdet Albay’ın kendisini ziyarete geldiğini söylüyor hem de silahlar babasının deposunda saklanıyor.

vatanım sensin yeni bölüm fragmanı izle

Öte Yandan Ali Kemal de ailesini terk edip gerçek anne ve babasını bulmak için gemiyle İzmir'i terk etmeyi planlayor. Ancak parasız pulsuz kalan Ali Kemal'in şehri nasıl terk edeceği konusu biraz karışık.

HAMAM SAHNESİ

Vatanım Sensin'in son bölümüne hamam sahnesi damga vurdu. Cevdet yanına aşi Azize'yi çağırdı. Onu bir güzel yıkadı. Ardından da Cevdet, Azize'ye kendisini yanlış anladığını, Eftelya ile düşündüğü gibi aralarında bir şey olmadığını söyledi.

vatanım sensin fragmanı

YILDIZ İLE LEON'UN SON DURUMU

Cevdet karısına artık Yıldız'ı evlendirmeleri gerektiğini söyledi. Münasip aday olarak da Leon'u düşündüğünü belirtti. Ancak Azize buna "Ben kızımı bir Hıristiyan ile evlendirmem" diyerek karşı çıktı. Yıldız ile Leon ise çoktan abayı yaktı. Birbirlerinden başkasını gözlerini görmüyor.

vatanım sensin 6. bölüm fragmanı izle

Tevfik ünlü haydut Ölmez Hasan ile işbirliği yapıp Albay Cevdet'i ortadan kaldırmayı planladı. Daha ilk bölümünde kan kandeşi Cevdet'i arkasından vuran ancak öldüremeyen Tevfik'in oyunu başarıyla sonuçlanacak mı? Ölmez Hasan ile karşılaştığı anda enteresan bir teslimiyete kapılan Albay Cevdet'in bildiği ama henüz söylemediği sır nedir? Hasan silahlar daha yola çıkmadan bunun bir tuzak olduğunu biliyor muydu?


Vatanım Sensin Haberleri

Yorum