Vatanım Sensin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fragmanı izle

Serhat Ramay
1893 kere okundu

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Fragmanı izle | Televizyon - Vatanım Sensin Haberleri

Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin dizisinin 7. bölüm fragmanı merakla bekleniyordu. Vatanım Sensin dizisinin yeni bölüm fragmanında yanıt bekleyen sorular neler? Cevdet eşkiyaların elinden kurtulurken Azize hala onun ölü olduğunu sanıyor.

Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanında yanıt bekleyen pek çok soru var. Eşkiyaların silahla vuruduğu Leon öldü mü? Vatanım Sensin 7. bölüm fragmanı izleyicide büyük heyecan yarattı. Yeni fragman yayınlandığı an sitemizden izleyebilirsiniz. Vatanım Sensin dizisi nefes kesen bir sahneyle son buldu. Son bölümün hemen ardından da 7. bölüm fragmanı yayınlandı. Cevdet her şeyi anlattığı bir mektup yazıp başına bir şey gelmesi halinde mektubun Azize'ye verilmesini istedi.

Cevdet Azize'ye vatanı için, vazifesi için her şeyi göze almış bir Türk askeri olduğunu itiraf ettiği bir mektup yazdı.

Vatanım Sensin son bölümde Ali Kemal sürpriz şekilde evine geri döndü. Cevdet de Ölmez Hasan'ın elinden kurtulmayı başardı. Ancak hala silahların nerede olduğu konusu büyük bir sır. Eşkiyalar tarafından vurulan Leon ise yaralı olarak kurtarıldı. 7. bölüm fragmanı büyük bir merakla bekleniyor.

VATANIM SENSİN 7. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin son bölümünde en rahatsız edici sahne Eftelya’nın babası Hristo’nun dilini kestiği anda yaşandı. Silahları büyük bir titizlikle saklayan Osmanlı komutanı Tevfik, Eftelya’nın babası Hristo’nun dilini kesmesine neden oldu. Hristo silahlar konusundaki gerçeği kimseye anlatmayacağını söyledi. Tevfik’e kendini inandırmak için de bıçakla dilini kesti. Sonrasında Tevfik kızgın bıçakla Hristo’nun dilini dağladı. Üzeri kanlı bir şekilde Eftelya’nın evine giden Tevfik, neler olduğunu soran sevgilisine hiçbir şey anlatmadı.

Perşembe günleri ekrana gelen Vatanım Sensin'in yeni bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin 6. bölümü sona erdikten sonra yeni bölüm fragmanı Kanal D'nin resmi YouTube sayfasından yayınlanacak. Fragman yayınlandığında haberimize eklenecek.

ALİ KEMAL NEREYE GİTTİ

Ev halkı özellikle annesi Azize ve aşık olduğu Yıldız hala Ali Kemal’in yokluğuna alışamadı. Azize, Ali Kemal’in aklında bir şey olduğundan şüpheleniyor. Ancak üvey kardeşi Yıldız’a aşık olduğundan haberi yok.

deli divane 7. bölüm fragmanı

CEVDET ÖLMEZ HASAN’IN AKLINI KARIŞTIRDI

Yeni fragmanda Ölmez Hasan’ın durumu da merak konusu. Albay Cevdet’i esir alan Ölmez Hasan ondan gerçeği öğrendi. Cevdet söyledikleriyle Ölmez Hasan’ın kafasını karıştırdı. Çok fazla silah olduğunu, yardım ettiği kişinin sonunda onu da öldüreceğini söyledi. İyice huylanan Ölmez Hasan Cevdet’i öldürmekten vazgeçti.

vatanım sensin yeni bölüm fragmanı izle

KUMANDAN VASİLİ’NİN KEDERLİ EVİ

Kumandan Vasili’nin eşi Veronika falcı da diğer oğlunun yaşadığını öğrenmişti. Durmadan kocası Vasili’ye diğer oğlu Dimitri’yi soran Veronika büyük gerçekle yüzleşebilecek mi? Öte yandan Cevdet ile göreve giden Leon’dan da henüz haber yok.

vatanım sensin 7. bölüm fragmanı


Vatanım Sensin Haberleri

Yorum