Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlıyor?

Müserra Günel
617 kere okundu

Televizyon

Vatanım Sensin dizisi ne zaman başlıyor? - Televizyon Haberleri

Bergüzar Korel ve Halit Ergeç'in başrolünde olduğu dizi Vatanım Sensin ne zaman başlıyor? Oyuncu kadrosu ve hikayesiyle dikkat çeken Vatanım Sensiz adlı dizi daha başlamadan büyük bir hayran kitlesi kazandı.

Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergeç'in yeni dizileri Vatanım Sensin için geri sayım başlarken iki yıldızın hayranları dizi ne zaman yayınlanacak diye sabırsızlanmaya başladı. İzleyicilerin merakla bekledikleri dizinin kadrosunda Onur Saylak da yer alacak.

Hikayesi İzmir'in işgal günlerinde geçecek olan dizide Bergüzar Korel ve Halit Ergeç, Azize-Cevdet çiftini canlandırırken Onur Saylak yakın arkadaşı Cevdet'in karısı Azize'ye aşık bir yüzbaşıyı canlandıracak. Vatanım Sensin seti için İstanbulda muhteşem bir stüdyo kuruldu.

Tarihi mekanlar yeniden inşa edildi

Selanik, İzmir, Kordon, Kemeraltı gibi ikonik mekanlar ve semtler, döneme uygun olarak yeniden inşa edildi. Söz konusu mekanlar arasında askerlerin tedavi gördüğü bir hastane, esirlerin tutulduğu bir hapishane ve işgalcilerin karargahı da yer alıyor. Yapımda Onur Saylak, Şebnem Hassanisoughi ve Celile Toyon yer alıyor.

Dizinin yayınlanan ilk fragmanı da ilgiyle karşılandı.

https://www.youtube.com/watch?v=K9lZIu-yEas

Yağmur-Durul Taylan’ın yönetmenliğini yaptığı dizinin ne zaman başlayağı henüz net deği. Yapımcıdan ve kanaldan tarihle ilgili net bir açıklama yapılmadı. Yeni sezona yetişmesi an meselesi.


Televizyon Haberleri

Yorum