Vatanım Sensin'in Ali Kemal'i Kubilay Aka kimdir? Kaç yaşında

Serhat Ramay
1273 kere okundu

Vatanım Sensin

Vatanım Sensin'in Ali Kemal'i Kubilay Aka kimdir? Kaç yaşında | Televizyon - Vatanım Sensin Haberleri

Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal karakterini başarıyla canlandıran Kubilay Aka kimdir? Burak Özçivit’e olan benzerliğiyle dikkat çeken Kubilay Aka kısa sürede genç kızların sevgilisi olmayı başardı. Kaç yaşında olduğu ve daha önce hangi dizilerde oynadığı şimdiden büyük merak konusu oldu.

Her ne kadar Kubilay Aka için Vatanım Sensin dizisi ilk projesi olsa da o kameralara ve objektiflere yabancı sayılmaz. Aka daha önce de bazı markaların reklam yüzü olmuş, fotoğrafları sokakları süslemişti. İşet Kubilay Aka kimdir sorusunun yanıtı.

Kubilay Aka kimdir?

Kubilay Aka ilk dizisinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel gibi büyük ustalarla çalışmayı başardı. Aslında 1995 İstanbul doğumlu, yani 21 yaşında olan genç oyuncunun asıl mesleği Havaalanı Yönetimi. Eskişehir Anadolu Üniversitesi’nde bu bölüm üzerine okuyan ardından da sektöre adım atan Kubilay Aka yapımcıların dikkatinden kaçmadı ve ilk dizi teklifini aldı.

kubilay aka

Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal’i canlandırıyor

Vatanım Sensin dizisinde evlatlık Ali Kemal karakterine başarıyla hayat veren Kubilay Aka kısa sürede bütün kitlelerin dikkatini çekmeyi başardı. Küçük yaşta evlatlık olduğunu öğrenen ardından büyük bir hüzne kapılan Ali Kemal, Selanik’teki Yunan baskını nedeniyle ailesiyle birlikte İzmir’e göç etmek zorunda kaldı. Ali Kemal, genç yaşının da etkisiyle, sinirli bir karakter.

kubilay aka kimdir

Mahallenin en asi gençlerinden biri. Cevdet ve Azize'nin 3 çocuğundan en büyüğüdür Ali Kemal. Babasına hayran bir çocuk olarak büyüdü ve yetişti. Onun gibi güçlü, kudretli, kahraman olmak isterken hayat büyük sürprizler yaptı.


Vatanım Sensin Haberleri

Yorum