Vatanım Sensin'in fragmanı yayınlandı

Ayşe Çolak
245 kere okundu

Magazin

Vatanım Sensin'in fragmanı yayınlandı - Magazin Haberleri

Yeni sezonda Kanal D’de ekrana gelecek olan başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin dizisinin fragmanı yayınlandı. Dizinin ilk fragmanı büyük heyecan yarattı.

Yeni sezonun en iddialı dizisi Vatanım Sensin dizisi henüz ilk bölümü ile ekranlara gelmeden fragmanıyla ne kadar iddialı bir dizi olacağını kanıtladı. Yönetmenliğini Yağmur Durul Kaynar kardeşlerin yaptığı, başrollerinde Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in olduğu dizi diğer oyuncuları arısanda Onur Saylak,
Boran Kuzum, Pınar Deniz, Miray Daner, Kubilay Aka ve Hakan Salınmış’ın yer alıyor. Dizinin senaryosunu ise Necati Şahin ve Nuran Evren Şit kaleme alıyor. Vatanım Sensin yakında Kanal D ekranlara olacak.

1900 lerin Selanik ve İzmir’in anlatıldığı dizi de işgal günlerini ve Milli Mücadele’nin başlangıcını heyecan ile izleyeceğiz. İstanbul’da dizi için dev bir plato oluşturuldu. Plato’da dizinin hikayesinin geçtiği İzmir Kordon aslına uygun olarak inşa edildi. Yıllar sonra aynı dizide buluşan evli çift Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in Vatanım Sensin’in iddialı ilk fragmanı sizlerle.

https://www.youtube.com/watch?v=K9lZIu-yEas


Magazin Haberleri

Yorum