Vatanım Sensiz 3. bölüm yeni fragmanı

Serhat Ramay
405 kere okundu

Vatanım Sensin

Vatanım Sensiz 3. bölüm yeni fragmanı | Televizyon - Vatanım Sensin Haberleri

Vatanım Sensin 2. bölümü Perşembe akşamı ekrana geldi. 2. bölümün hemen ardından 3. bölüm yeni fragmanı yayınlandı. Cevdet Albay'ın vatan için vatan haini olmayı kabul ettiği muhteşem dizi Vatanım Sensin'de heyecan yine doruktaydı.

Vatanım Sensin dizininin yeni bölüm fragmanında yine izleyiciyi büyük sürprizler bekliyor. Son bölümde oğlu Ali Kemal'i ölmekten kurtaran Cevdet Albay artık Yunan ordusu için çalıştığını bir türlü ailesine, annesine ve çocuklarına anlatamadı. Ancak 2. bölümün son sahnesinde Cevdet'in vatanına bağlı bir komutan olduğu ortaya çıktı. Mezarlıktaki görüşme bütün gerçeği gözler önüne serdi.

Vatanım Sensin 3. bölüm yeni fragmanı

Al sancak için Azize'ye önce vatanını sonra da yüreğini geri vermeye and içen Cevdet, camideki suikastin kimin tarafından yapıldığını da ortaya çıkarmakta kararlı. Yeni bölüm fragmanında Azize yüzüğünü sattığını Cevdet'e söyledi. Ailesi Cevdet'e hayatı zehir etmeye devam ediyor. Annesi Cevdet'e "Bir asker için önemil olan cephedeki zaferler değil evdeki saadetidir" dese de Cevdet'in gerçeği açıklamaya niyeti yok.

Cevdet sonunda kan kardeşi Tevfik'in başına silahı dayayıp "Vatan hainisin sen. Kardeşlerini nasıl öldürürsün. Bana arkamdan kaç el ateş ettin" diyerek sorguya aldı.


Vatanım Sensin Haberleri

Yorum