Vedat Milor ile NTV yollarını ayırdı! Milor’un yeni kanalı hangisi?

0
35

Türkiye’nin en ünlü gurmesi Vedat Milor’un Tadı Damağımda adlı programı NTV tarafından yayından kaldırıldı. Yemek kültürü denildiğinde ülkede akla gelen ilk isim olan Vedat Milor’un yeni bir kanalla anlaşıp anlaşmadığı merak ediliyor.

Yeme içme ve yemek kültürü programı Tadı Damağımda NTV tarafından yayından kaldırıldı. Yemek kültürü konusunda kendisini bir marka haline getirmeyi başaran Vedat Milor konuyla ilgili bir açıklama yaptı. Vedat Milor yeni bir kanalla anlaştı mı henüz belli değil. Takipçileri Vedat Milor’u yeni kanalındatakip etmek için şimdiden sabırsız.

Vedat Milor NTV’den neden ayrıldı

NTV yönetimi sürpriz bir karar alarak Vedat Milor‘un sunduğu ve vüyük beğeniyle takip edilen ‘Tadı Damağımda’ programını yayından kaldırdı. Vedat Milor, sosyal medya hesabından yayınladığı videoyla NTV’nin aldığı kararı, izleyicisine duyurdu. Milor, NTV yönetiminin programı yayından kaldırdığını açıkladı ve programdaki çalışma arkadaşlarına ve izleyicisine bu videoyla veda etti.

Tadı Damağımda hakkında

Tadı Damağımda 2009 yılından bu yana Vedat Milor’un sunumuyla ekrana gelen yemek programının adıdır. Ünlü gurme Türkiye’nin pek çok yerinde ziyaret ettiği restoranları, lokantaları, sokak lezzetlerini takipçilerine ulaştırıyor. İzleyenlere yemek yenecek lezzetli mekanlar konusunda tavsiyelerde bulunuyor.

Yeni sayfa

Ünlü gurme Vedat Milor bir taraftan gezmeye, yeni lezzetler keşfetmeye devam ediyor. vedatmilor.com adlı internet sitesinde lezzetler konusunda yeni keşifler yapmaya devam eden Vedat Milor, belli ki yeni bir kanaldan teklif bekliyor.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here