Vodafone'dan iPhone 7 için 'Akıl Almaz Yenileme' kampanyası

Alaattin Han
382 kere okundu

Teknoloji

Vodafone'dan iPhone 7 için 'Akıl Almaz Yenileme' kampanyası - Teknoloji Haberleri

İngiltere merkezli telefon operatör şirketi Vodafone, 'Akıl almaz yenileme' kampanyasıyla birlikte, iPhone 7 alan kullanıcılar önümüzdeki yıl çıkması planlanan iPhone 8'i rahatça alabilecek

Bugün itibarıyla ülkemizde resmi olarak satışa çıkan iPhone 7 ve iPhone 7 Plus için operatörler yeni kampanyalarını duyurmaya başladı. Ülkemizin 3 büyük önemli operatörlerinden biri olan Vodafone, iPhone 7 için "Akıl Almaz Yenileme ile Cihaz Ek Ödemleri" kampanyasını internet sitesinde duyurdu.

Bu kampanya ile birlikte müşteriler, bir önceki modelin sözleşmesi bitmeden yeni iPhone'a geçiş yapabiliyorlar. Bir başka deyişle Vodafone'dan "Akıl almaz yenileme" kampanyası ile iPhone 7 satın alan kullanıcılar, 12 ayın sonunda hiçbir ceza ödemeden bir üst model için yeni sözleşme yapabilecekler.

Vodafone'dan iPhone 7 için "Akıl Almaz Yenileme" kampanyası

Tabii ki bir yılın sonunda iPhone 7 modelinin çalışır durumda olması gerektiğini de belirtmekte fayda var.

Şu anda bu kampanya dahilinde iPhone 7 almak isteyen kullanıcılar 24 ay taksitle 165 TL'den başlayan fiyatlarla, iPhone 7 Plus için de 182 TL'den başlayan fiyatlarla modellere sahip olabilecek. İlgili kampanya ile ilgili tüm detaylara Vodafone'un kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.

http://www.vodafone.com.tr/Kampanyalar/akil-almaz-yenileme.php

Bu arada neden iPhone 7s değil de iPhone 8 diye düşünüyorsanız, önümüzdeki yıl iPhone'un 10. yılı olduğundan büyük ihtimalle iPhone 7s modellerini görmeyebiliriz. Tabii ki bu şimdilik sadece bir iddiadan ibaret.

iPhone 8 2017 yılında çıkacak mı?

Önümüzdeki yıl iPhone 7s modeli çıkarsa, bu kampanya yine ayın şekilde işleyişte olması bekleniyor.

Etiketler: vodafoneiphone

Teknoloji Haberleri

Yorum