Volkan ve Sabri arasında maç sonu gerginlik yaşandı

Oğuzhan Hacıoğlu
415 kere okundu

Galatasaray

Volkan ve Sabri arasında maç sonu gerginlik yaşandı | Futbol - Galatasaray Haberleri

Fenerbahçe ve Galatasaray arasında oynanan derbi karşılaşması 2-0 Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile sona ererken maçı sonu Volkan ve Sabri arasında gerginlik yaşandı.

Kadıköy'de oynanan Fenerbahçe Galatasaray derbisinde gelenek bozulmazken maç sonu yaşanan gerginlik dikkatlerden kaçmadı. Fenerbahçe'nin 2-0 kazandığı karşılaşmanın ardından futbolcular birbirleriyle selamlaşırken Volkan ve Sabri'nin karşı karşıya geldiği anlarda yine gerginlik yaşandı.

Sabri'nin Fenerbahçeli futbolcularla selamlaştığı sırada Volkan Demirel'in alana gelmesinin ardından Volkan Demirel, Sabri'yi orta alana davet etti. O esnada Volkan Şen ile tokalaşan Sabri Sarıoğlu "görüyorsun değil mi" diyerek Fernerbahçeli futbolcuya Volkan Demirel'i gösterdi. Bu sırada Volkan Demirel ile Sabri Sarıoğlu arasında gerginlik yaşandı. İki futbolcu birbirlerine sataşırken Volkan Demirel'in, Sabri'ye dönerek gel burada üçlü çekelim dediği öğrenildi.

GERGİNLİĞİ DİĞER FUTBOLCULAR ÖNLEDİ

İki takım futbolcularının araya girmesiyle birlikte gerginlik daha fazla büyümeden Volkan ve Sabri ayrıldı.

Öte yandan maç sonu Galatasaraylı futbolcular soyunma odasının yolunu tutarken Fenerbahçeli futbolcular orta alanda toplanarak galibiyeti kutladı.


Galatasaray Haberleri

Yorum