Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz Alışverişte

Oğuzhan Hacıoğlu
421 kere okundu

Magazin

Yağmur Sarıoğlu ve Kerimcan Durmaz Alışverişte - Magazin Haberleri

Galatasaray’ın başarılı bek oyuncusu Sabri Sarıoğlu’nun eşi Yağmur Sarıoğlu yakın arkadaşı Kerimcan Durmaz ile birlikte İstinye Park’ta bir mağazada alışveriş yaparken görüntülendi

Survivor 2017'nin kadrosunda yer aldığı iddia edilen Kerimcan Durmaz yakın arkadaşı Sabri Sarıoğlu'nun eşi Yağmur Sarıoğlu ile bilrikte görüntülendi. İstinye Park'ta bulunan bir mağazada alışveriş yapan ikili yarım saatlik sürenin ardından mağazanın önünde bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bir muhabirin Yağmur Sarıoğlu'na "bacağınızdaki dövmede ne yazıyor" sorusuna "Fransızca Sabri Sarıoğlu'na aşığım yazıyor" yanıtını veren Yağmur Sarıoğlu ardından Lamborghini marka lüks aracına binerek bölgede uzaklaştı.

Survivor'un 2017 yılında ekranlara gelecek olan bölümlerinde yarışmacı olarak yarışacağı iddia edilen Kerimcan Durmaz'a Sabri'nin eşi Yağmur Sarıoğlu'ndan da tam destek geldi. Durmaz'ın Survivor'da başarılı olacağına inandığını ifade eden Sarıoğlu yarışma süresince de kendsine destek olacağını belirtti.

Öte yandan önümüzdeki günlerde sinemalarda yer alacak yeni filmi için çalışmalara devam eden Kerimcan Durmaz, yapımcıdan filmin gişesinin 5 milyonu geçmesi halinde Ferrari marka otomobil sözü almış ancak bu hediyeyi "başka bir araba alacağım" diyerek reddetmişti.


Magazin Haberleri

Yorum