Yalancı Bahar 118. bölüm yeni fragmanı - RK hapiste

Serhat Ramay
968 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar 118. bölüm yeni fragmanı - RK hapiste | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanında RK hapisten kurtulabilecek mi? Yalancı RK Madhubala'ya da sahip çıkmak üzere. Ailede kimse onun yalancı RK olduğunun farkında değil. Yalancı Bahar'ın 118. bölüm fragmanında izleyiciyi sürprizler bekliyor.

Yalancı RK gerçeğinin yerine geçti. Madhubala ile aynı yatakta uyudu, onun lüks hayatında sonuna kadar faydalandı. Yalancı Bahar 118. bölüm fragmanı haberimizde.

RK’in yerine geçen dolandırıcının taşıdığı gizemi hala devam ediyor. RK gerçeğinin yerine geçip onun biricik aşkı Madhubala’ya da sahip oldu. Ayrıca bütün bunlar olurken gerçek RK de hapiste.

Madhubala RK'in kendisine çok iyi davranmasından şüphelenmeye başladı. Kendi kendine "RK sen başkası gibisin. Bana çok iyi davranıyorsun. Ben neden böyle hissediyorum" diye sormaya başladı. Yalancı RK'in horlamaya başlaması da Mahubala'yı şüphelendirmeye başladı.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı

Artık akıllardaki tek soru yalancı RK'in oyunu daha ne kadar sürecek. Hindistan'ın en ünlü oyuncusu RK hapiste esir tutulurken doladırıcı olan lüks bir hayat sürüp Madhubala ile aynı yatakta uyuyor.

Dizinin hemen ardından Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanını bu sayfadan izleyebilirsiniz.

Yalancı Bahar oyuncu kadrosu haberimize göz atabilirsiniz.

Etiketler: yalancı bahar

Yalancı Bahar Haberleri

Yorum