Yalancı Bahar 132. bölüm fragmanı izle - Madu kiminle evleniyor?

Serhat Ramay
823 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar 132. bölüm fragmanı izle - Madu kiminle evleniyor? | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar 132. bölüm için yeni fragman yayınlandı. Madu'nun gerçek kimliğini öğrenen Abay tehlikeli bir plan yaptı. Evlilik teröninde Madu'yu çok kötü bir sürpriz bekliyor.

Yalancı bahar son bölümde Abay Madu’nun RK’in kızı olduğunu öğrendi ve çılgına döndü. İntikam yemini etti ve Madu ile birlikte çektirdiği fotoğrafı yırttı. Son bölümde ise Bittu, Radha ve Madu’yu bir arada gören ve hayatının şokunu yaşayan Abay Kapoor, ölen babasının intikamını almak için büyük yemin etti. Hazırlıklar yapılın düğün törenine geçildiğinde Madu kötü bir sürpirzle karşılaşacak. Yeni bölüm fragmanı haberimizde.

Bölüm 132: Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı.

https://www.youtube.com/watch?v=4b4svuS1KyA

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanında Abay ile Madu'nun evliliği bütün Hindistan'da coşkuyla kutlanırken son sahnede beliren Abay, herkesi şaşkına uğrattı.

yalancı bahar yeni bölüm fragmanı

Kanal 7'nin sevilen Hint dizisinin Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümü merakla bekleniyor.

Son bölümde neler oldu?

Madhubala hastaneye gittiğinde Radha’nın tüm ameliyat masraflarının ödendiğini öğrenince bu duruma çok şaşırır. Harshvadhan’ın vasiyetine göre Abhay 38. Yaş gününü kutlarken evlenmemiş olursa mal varlığının yarısını Mohini’ye devredecektir. Nikhil ve Mohini için kritik süreç başlamıştır çünkü vasiyette belirtilen süre 1 hafta sonra dolacaktır. Abhay ise Madhubala’ya duyduğu aşkı itiraf ederek ona büyük bir sürpriz yapar. Abhay, Madhubala’nın RK’nın kızı olduğunu öğrenebilecek mi? Lilivati’nin yeni planı ne?


Yalancı Bahar Haberleri

Yorum