Yalancı Bahar 140. bölüm fragmanında Raju'nun sırrı ortaya çıktı

Serhat Ramay
1234 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar 140. bölüm fragmanında Raju'nun sırrı ortaya çıktı | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar son bölümündeki büyük sürprizin ardından yeni bölüm fragmanı büyük merak konusu oldu. Haberimizde Kanal 7'nin en sevilen Hint dizisi Yalancı Bahar'ın 140. bölüm yeni fragmanını izleyebilirsiniz.

Yalancı Bahar son bölümde Raju başta Abay olmak üzere malikanedeki herkesi şaşırtmayı başardıt. Buna Madu da dahil. Eve dönen ve kendisine silah doğrultan intikamını alan Raju herkesi şok etmeyi başardı. Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanında büyük sürprizler var.

Yalancı Bahar 140. bölüm fragmanı

Yeni fragmanda Raja yanına Madu'yu da alarak gizemli ailesinin yanına yerleşti. Madu yeni Raju’ya alışmakta güçlük çekerken onun ailesi Madu’yu oldukça tedirgin etmeye başladı. Ellerindeki silahlarla etrafa korku salan Raja'nın ailesi Muda'ya zarar mı verecek?

Son bölümde Abhay herkesi şok etmeyi başardı

Bekllenmedik bir şekilde eve geri dönen Raju, kazada başına aldığı darbe ile birlikte iyileşir. Geçmişin intikamını almak isteyen Raju ilk olarak Abhay Kapoor ile hesaplaşacaktır. Kapoor malikânesindeki herkes Raju’nun yeniden hayata dönmesinden ümidini kesmişken o büyük bir sürpriz yaparak içeri girer. Üstelik sürpriz bununla da sınırlı değildir. Raju polislerin elinden kurtulmaya çalışırken Abhay yüzünden geçirdiği ağır kazada başına aldığı ağır darbenin ardından aklındaki sorunlardan kurtulmuştur. Abhay Kapoor’un hastalığından faydalanarak kendisine yaptığı kötülüklerin intikamını almak isteyen Raju, herkese rağmen onu kendisi ile birlikte bir odaya kilitler. Polisler geldiğinde çoktan Abhay Kapoor ölmüştür. Raju polislerin elinden kurtulmayı başaracak mı?

Buradaki videodan son bölümün özetine göz atabilirsiniz.


Yalancı Bahar Haberleri

Yorum