Yalancı Bahar (bölüm 135) yeni bölüm fragmanı izle

Serhat Ramay
1696 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar (bölüm 135) yeni bölüm fragmanı izle | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar'ın yeni fragmanı cumartesi günü yayınlanacak yeni bölümüyle ilgili sorulara ışık tutuyor.

Yalancı Bahar yeni fragmanında Madhubala Raju'yu hem mutlu ediyor hem de mutsuz. Önce Raju'ya hediye veriyor. Ardından da onu bakıma muhtaç kişilerin kaldığı bir yere yerleştiriyor. Ve bir taksiye binip ardına bakmadan onu terk ediyor. Terk edildiğini anlayan Raju, Madu'nun arkasından koşsa da yetişmesi mümkün olmuyor.

Yalancı Bahar'ın Cumartesi günü yayınlanacak bölümünde neler olacak? Aşağıdaki fragman bu konuda izleyiciye önemli fikirler veriyor. Abay yeni bir düğün töreniyle gündemde. Peki ama evleneceği kişi kim? Madu'ya hayatını zehretmeye kararlı olan Abay, ondan gelinin duvağını açmasını istiyor. Abay Sweety ile mi evleniyor?

RK yerine Raju, Madubala yerine Madu

Dizide neden RK yok! Şu anda Yalancı Bahar dizisinin ikinci bölümünü izlemekteyiz. Bilindiği gibi ilk bölümün sezon finalinde RK ve Madubala patlamada hayatlarını kaybetmişti. İddialara göre RK diziden sıkıldı ve ayrılmak istedi. Yapımcılar da bunu kabul etti. Ancak Abay Kapoor karakteri seyirciye sıcak geleyince yapımcılar bir kez daha RK’in yani Vivian Dsena’nın kapısını çaldı. Dsena da yeni teklifi kabul ederek diziye dahil oldu. Ancak onu artık RK olarak değil zeka geriliği yaşayan Raja olarak izliyoruz. Bilindiği gibi ilk sezonun finalinde Madubala da RK ile birlikte ölmüştü. Şu anda izlediğimiz başrol kadınoyuncusu RK ve Madubala’nın kızları Madu. RK’e birebir benzeyen Raju ise zeka geriliği yaşayan bir başka karakter.

Son bölüm özeti

Kanal 7 ekranlarının sevilen dizisi Yalancı Bahar’da bu akşam, Madhubala’nın Raju’ya duyduğu şefkat günden güne artmaktadır. Lilivati ve Sweety, Madhubala’nın evden gidişini Bittoo’ya nasıl açıklayacaklarını düşünmektedir. Madhubala ile Raju arasında büyük bir sürpriz yaşanacaktır.

yalancı bahar yeni bölüm fragmanı

134. bölüm fragmanı

Madhubala’nın telefonunu gizlice karıştıran Raju yanlışlıkla Bittoo’yu arayınca Bittoo’nun kafası çok karışır. Raju’nun tüm bakımını üstlenen Madhubala, Ananya ile bu yüzden kavga eder. Bittoo’nun birkaç günlüğüne Mumbai’ye geleceğini öğrenen Lilivati ve Sweety ona, Madhubala hakkında nasıl bir açıklama yapacaklarını düşünmektedir. Madhubala ise Miraxa’dan Raju’yu Abay'dan uzak tutabilmek için kendisine yardımcı olmasını ister.

Yalancı Bahar eski bölümlerini takip etmek ve daha fazla yeni fragman izlemek için buraya tıklayın.


Yalancı Bahar Haberleri

Yorum