Yalancı Bahar dizisi oyuncu kadrosu ve karakterler – Madhubala ve RK

0
109

Yalancı Bahar dizisinin oyuncuları Madhubala ve RK Türkiye’nin sevgilisi durumunda. Her akşam yüzbinlerce ailesinin evine konuk olan bu ikilinin hayatı Türk izleyiciler tarafından da yakından takip ediliyor. Yalancı Bahar dizisinin başrol oyuncuları hakkında geniş bilgi haberimizde.

Televizyondaki en sevilen Hint dizilerinin lideri durumundaki Yalancı Bahar’da yoksul Madhubala ile ülkenin en ünlü film yıldızı RK’in aşk hikayesi anlatılıyor.

Dizi başlangıçta Madhubala ile RK’in imkansız gibi görünen aşk hikayesine odaklanmıştı. Her geçen gün hikayeye yeni eklenen karakterlerle dizi izleyicisini kendine daha çok çekmeyi başardı. Yalancı Bahar oyuncu kadrosu ile dizinin büyük izlenme oranlarına sahip olmasının başlıca sebebi. Sadee RK ile Madhubala da değil. Yan rollerdeki oyuncuları da çok başarılı.

Yalancı Bahar dizisinin ana karakterleri

Yalancı Bahar oyuncularına bakıldığında diziyi domine eden başlıca iki karakter var. Bunlardan ilki RK diğeri ise onun sevdiği kadın olan Madhubala. Diziye her geçen gün yeni tipler, karakterler katılıyor. RK’in teyzesi Pabu, üvey kardeşinin karısı Deepali, ve asistanı Bittoo bunlardan sadece birkaçı.

Yalancı Bahar oyuncuları kimlerde oluşuyor?

Rishabh Kundra Gerçek adı Vivian Dsena

RK şüphesiz dizinin temel direği. Onsuz bir Yalancı Bahar düşünülemez. Kibri, egosu, yakışıklılığıyla RK Hindistan’ın en ünlü film yıldızı. Kenar mahalle dilberi Madhubala ile tanışması onun hayatını derinden etkiledi. Başlangıçta Madhubala’dan hoşlanan RK, yediği tokatla bir intikamın peşine düştü. O tokadın intikamını Madhubala’yı evliliğin kıyısına getirip terk ederek aldı. Ancak sevdiği kadından çok fazla ayrı kalamadı. RK karakterini canlandıran28 yaşındaki Vivian Dsena Türkiye’de çok büyük bir hayran kitlesine sahip.

Madhubala Malik gerçek adı Drashti Dhami

Madhubala olmasaydı ya da o karakteri 31 yaşındaki güzeller güzeli Drashti Dham değil de bir başka oyuncu canlandırsaydı sonuç bu kadar başarılı olmayabilirdi. Madhubala şüphesiz Türkiye’deki ailelerin evinin kızı gibi. Geleneklerine bağlılığı, büyüklerine saygısı, sürekli iyilikten yana davranması onu hem RK hem de bütün izleyiciler için vazgeçilmez yapıyor.

Yalancı Bahar oyuncu kadrosunu merak ediyorsanız dizinin yeni bölüm fragmanını da izlemek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklamanız yeterli.

CEVAP YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here