Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı (bölüm yüz otuz bir) izle

Serhat Ramay
2971 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı (bölüm yüz otuz bir) izle | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Abay Yalancı Bahar yeni fragmanında bu kez Madu'ya ateş püskürüyor. Daha bir bölüm önce aşık olduğu kadından bir anda nefret eden Abay'ı değiştiren ne oldu?

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanında Abay, Madu'nun gerçek kimliğini öğrendi ve çılgına döndü. Madu'dan hoşlanmaya başladığı anda onun gerçekte kim olduğunu öğrenen Abay büyük bir şok yaşadı. Abay Kaporo "Bekle ve izle hayatında öyle bir karmaşa yaratacağım ik mahvolduğunun farkına bile varmayacaksın" diyerek kendine söz verdi.

Abay, Yalancı Bahar 131. bölüm fragmanında hem Madunun hem de babaannesinin hayatlarını mahvetmek için söz verdi.

https://www.youtube.com/watch?v=8FXzjxpyXJ0

Son bölüm özeti

Hindistan’daki çok özel Holi kutlamaları Madu'nun patronu Abay Kapoor'a karşı bütün duygularının açığa çıkmasını sağladı. Sarhoş bir şekilde Abay'ın karşısına geçen ve "Küçüklüğümden beri sana aşığım" diyen Madu elbette ertesi gün hiçbir şey hatırlamadı. Aşağıdaki yeni fragmanı izleyerek yeni bölümde neler olabileceğini öğrenebilirsiniz.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=bZcawfomkUE

Abay ev halkını "Bugüne kadar Madu için yeterince konuştunuz. Artık susun" diyerek sert şekilde uyardı. Abay'ın annesi ise oğluna "Bırak artık kalbin konuşsun. Madu'yu ne işinden ne de hayatından çıkarma" diyerek tembihte bulundu. Bittu ise hastalanan Didi için Matura'nın yolunu tuttu.

yalancı bahar yeni fragmanı

Son bölümde neler oldu?

İlk filminin yayınlanması, ani emekliliği gazeteciler tarafından irdelenen Abay Kapoor’un gizli fotoğrafının basına sızması küçük çaplı bir skandal yarattı. Abay, Holi kutlamalarında sarhoş olan Madu’yu yatağa yatırırken fotoğraflarının gazeteciler tarafından çekildiğinden habersizdi. Bir anda gazetecilerin fotoğrafı çıkarıp “Bu fotoğrafın anlamı ne” diye sorması Abay’ı büyük bir çıkmaza sürükledi.

Yalancı Bahar yeni fragmanı haberiyle ilgili diğer haberlere de göz atabilirsiniz

Yalancı Bahar'da Madu ile Abay arasında ilk yakınlaşma

RK'in ardından Yalancı Bahar'da Abay nasıl başrole yükseldi?


Yalancı Bahar Haberleri

Yorum