Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı izle! Pazar günü

Serhat Ramay
2912 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı izle! Pazar günü | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Pazar günkü son bölümün ardından beğenilen Hint dizisinin yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. RK benzerinden kurtulmak için tehlikeli bir plan yaptı. Onu ortadan kaldırmak isteyen haydutun da korkunç oyunları var.

Pazar günü yayınlanan bölümün hemen ardından Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı da izleyiciyle buluştu.

Yeni bölüm fragmanı

Yalancı Bahar 115. bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. RK kendi benzerinden kurtulmak için ona yüklü bir para ödemeyi planlıyor. Ama elbette benzerini kötü emellerine alet eden haydutun da başka planları var. RK'in benzeri ölümlü şırıngayla ne yapmayı planlıyor. Madhubala ve ev ahalisi benzeriyle görüşmeye giden RK'e engel olmaya çalışsa da ünlü yıldız uyarılara kulak asmıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Nz6lscoYv-8

Son bölüm ve öncesinde neler yaşandı?

Dizinin yeni bölüm fragmanı RK ile onun ikiz kardeşinin mücadelesi üzerine kurulu. Madhubala ile RK’in efsanevi aşkının anlatıldığı Yalancı Bahar’de entrikalar yeniden tavan yaptı. Yalancı Bahar yeni fragmanında RK, kötülük peşindeik kardeşi yüzünden çileden çıkmış durumda. Kendine tıpatıp benzeyen kardeşinin yaratacağı kötülükle nasıl baş edebilir?

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı izle

Yalancı Bahar 115. bölüm fragmanı

RK sonunda büyük bir kişilik bunalımı yaşamaya başladı. Kötü adamların elindeki ikizi RK'in hayatını yavaş yavaş çalıyor. Önce Madhubala'ya ve annesine sokuldu şimdi de şöhretine. Yan yana geldiklerinde herkesin kafası karışıyor. Kim gerçek RK kimse karar veremiyor. Yalancı Bahar yeni fragmanında RK evinin güvenlik görevlileri tarafından yaka para götürülürken görülüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tHW7nzbqncA

Yeni bölüm fragmanında RK ikizinin yapabileceklerinden korkarak soluğu bankada aldı. Parasını kaybetmemek için bankadaki hesabını boşalttı. RK'in kardeşinin gerçekte iyi mi yoksa kötü biri olduğu sorunsalı 115. bölümde işlenecek konuların başında geliyor. Çünkü RK'in kardeşi kötü adamların elinde ve onu tehdit ediyorlar.

Son bölümlerde tırmanan gerilim zirvede

Kanal 7 televizyonunda yayınlanan Hint dizilerinin ortak özelliği, bitmeyen entrikalar. Her zaman izleyiciyi ekranda tutmak için bir kötü karakter koymak zorundalar. Yalancı Bahar dizisini şöyle hızlıca gözünüzün önüne getirdiğinizde kimler gelip geçmedi ki. Son kötü Sultan’dı. Sultan öldükten sonra bir zaman dizi sakin kaldı. Sonra kötücül teyze çıktı. Sonra o da yetmedi RK’e aşık, hafif kaçkın bir kötü kadın çıktı. RK’ye ‘Beni baştan çıkardı’ iftirası attı. Ama senaristler için bunlar bile yeterli olmadı.

Yalancı Bahar 115. yeni bölüm fragmanı

Yalancı Bahar yeni fragmanında cevapsız sorular

Son bölümde RK’in ikizi çıktı. Üvey kardeş Sultan ortadan kalktığından beri dizi yeterince izleyiciyi geremiyordu. RK’in annesinin bir erkek çocuğu daha olduğu ortaya çıktı. Bu yeni çocuk RK’e tıpatıp benziyor. İkiz gibiler. Yapımcılar bir hinlik düşünüp RK’i iki rolde oynatmaya karar verdiler. Hem gerçek RK hem de kötü insanların eline düşmüş, ailesinin intikamını almaya çalışan başka bir karakter.

Diziler, dizilerin konusu, dizi oyuncuları ve yeni filmleri fragmanları ilginizi çekiyorsa aşağıdaki linklere göz atabilirsiniz. Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanına benzeyen haberlere kolayca ulaşabilirsiniz. Daha fazla fragman için aşağıdaki haberleri okuyabilirsiniz.

Kurtlar Vadisi Pusu yeni fragmanı

Power Ranges filminin yeni fragmanı yayınlandı

Vatanım Sensin yeni fragmanı

Etiketler: yalancı bahar

Yalancı Bahar Haberleri

Yorum