Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı - Yeni Madu herkesi şaşırtıyor

Serhat Ramay
1071 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı - Yeni Madu herkesi şaşırtıyor | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yalancı Bahar'da RK ve Madhubala'nın ölümü izleyiciye büyük sürprizdi. Yeni bölüm fragmanında annesinin tıpatıp aynısı olan Madu amcası Bittu'nun evinde yaşadığı zorluklar anlatılıyor.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı izleyebileceğiniz haberimizin aynı zamanda son bölümle ilgili de kısa bir özet sunmaktadır.

Babaannesi Radha'nın yanında 20 yıl geçiren ve Madu sonunda büyüdü ve yeniden Bombay şehrine dönmeyi kafasına koydu. Radha her ne kadar ömrünü Madu'yu film sektöründen uzak tutmaya adamış olsa da, su akar yolunu bulur.

Bittu uzak şehirde büyük bir şans eseri Madu ile karşılaştığına onu yengesi Madhubala zannetti. Sonrasında onu evine kadar takip edip Radha ile karşılaşınca bütün gerçeği öğrendi.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı izle

Yeni bölüm fragmanında Madu Bittu'nun karısının hışmına uğruyor. Madu'ya hizmetçi muamelesi yapan Bittu'nun karısı, evde terör estirmeye başladı bile.

Yalancı Bahar dizisindeki şoke eden gelişmelere kimse adapte olamamışken Madu yeni bölüm fragmanında Bittu'nun karısından dayak yiyor.

Uzak bir şehirde Madu'yu büyütmek için yoksulluk içinde zor bir hayat yaşayan Radha sonunda vereme yakalandı. İlaç alacak paraları bile olmayan babaannesinin iyileşmesi için çalışmaya karar veren Madu soluğu amcası Bittu'nun Bombay'daki evinde aldı. Ancak orada da Bittu'nun karısı Madu'ya çok kötü davrandı.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı

RK ve Madhubala'nın kızı olan 20 yaşındaki Madu'nun Bittu'nun evinde neler yaşayacağı büyük merak konusu. Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanında hala RK'in görünmemesi ise hala garipsenmekte. RK nasıl bu kadar çabuk ölüp diziden ayrılabilir?

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı haberini okumak hoşunuza gittiyse, Yalancı Bahar dizisinin önceki bölümlerinde neler olduğunu da okumak isteyebilirsiniz. RK ile Madhubala'nın yangında hayatlarını kaybettiği bölümün ayrıntılı haberi aşağıdadır.

Yalancı Bahar 121. bölüm fragmanı izle

Etiketler: yalancı bahar

Yalancı Bahar Haberleri

Yorum