Yalancı Bahar yeni fragmanı izle - Abay Madu'ya aşık oluor

Serhat Ramay
3269 kere okundu

Yalancı Bahar

Yalancı Bahar yeni fragmanı izle - Abay Madu'ya aşık oluor | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar yeni fragmanı yayınlandı. Abay Kapoor ile Madu arasındaki sürpriz yakınlaşmayı ilk farkeden kim oldu? 19 Ekim Çarşamba günü yayınlanacak bölümden görüntüler dizinin yeni bölüm fragmanında.

Yalancı Bahar yeni fragmanında Abay ile Madu'nun ani yakınlaşması var. Seyirci yavaş yavaş RK'in yokluğuna alıştırılırken bir taraftan da Abay Kapoor insanlara daha sevecen ve karizmatik gelmeye başladı. Yeni bölüm fragmanında Madu'nun Abay'ın kalbini kazanabileceğine dair ilk sinyaller verildi.

Yalancı Bahar 125. bölüm yeni fragmanı

Abay Kunda ile Madu arasındaki ilk elektrik çaktı. Sakar Madu sette yeni bir kazaya sebep oldu. Tam düşecekken onu tutan Abay Kapoor oldu. Yönetmen bu kaza sahnesini saniye saniye kaydetti ve ikisi arasında müthiş bir uyum olduğunu fark etti.

Madu’yu çok seven sadece Abay Kapoor’un çektiği filmin yönetmeni değil. Kimseyi beğenmeyen annesi de Madu’yu çok beğendiğini oğluna telefonla söyledi.

Yalancı Bahar son bölüm özeti

Son bölümde Madu, asistanı olduğu Abay'ın hayatını bir set kazasını önleyerek kurtardı. Sonrasındaysa Abay, telefonunu kırdığı Madu'ya yeni bir telefon almak zorunda kaldı. Baba annesini onu film sektöründen uzak tutmak için 20 yılını harcadıysa da Madu bu işin tam merkezine düştü. RK ile Madhubala'nın ilişkisine benzer bir ilişki Madu ile Abay Kapoor arasında yaşanmakta.

Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanına benzer haberlere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yalancı Bahar son bölüm izle

Yalancı Bahar oyuncu kadrosu

Etiketler: yalancı bahar

Yalancı Bahar Haberleri

Yorum