Yapımcısı Samsun Demir Aleyna Tilki'yi sahneye çıkarmayacak

Serhat Ramay
788 kere okundu

Magazin

Yapımcısı Samsun Demir Aleyna Tilki'yi sahneye çıkarmayacak - Magazin Haberleri

Prodüktörü Samsun Demir, 16 yaşında içkili barlarda sahneye çıkan Aleyna Tilki için sert kararlar aldı. Aleyna Tilki bundan böyle içkili barlarda sahneye çıkamayacak. Samsun Demir'in bu kararına aile de uyacak.

Cevapsız Çınlama şarkısıyla meşhur olan ardından 16 yaşında içkili barlarda sahneye çıktığı için günlerdir tartışılan Aleyna Tilki için flaş karar. Aleyna Tilki'nin prodüktörü olan Samsun Demir, Aleyna'nın artık içkili barlarda sahneye çıkamayacağını söyledi.

Samsun Demir: Aleyna Tilki artık sahneye çıkamayacak

Ünlü prodüktör Samsun Demir, "Aleyna Tilki'nin ilk önce barlkarda sahneye çıkmasına karışmamıştım. Çünkü anne ve babası da yanındaydı. Ancak son izlediğim görüntülerin ardından olaya dahil olmak zorunda hissettim kendimi. Ailesiyle de bir araya geldim. Bundan sonra Aleyna Tilki'nin içkili barlarda çıkması mümkün değil. Avrupa'daki konserleri de iptal edildi. Eğer benim kurallarıma uymazlarsa MÜYAP'tan Aleyna Tilki'ye hiçbir albüm yapılmayacak. Samsun Demir'in aldığa karara göre, eğer Aleyna Tilki içkili yerlerde sahneye çıkmaya devam ederse, Kral TV'de klipleri de yayınlanmayacak.

Kral TV Müzik Direktörü Gezegen Mehmet, bu konuda ünlü yapımcı Samsun Demir'e destek olacağı sözünü verdi. Aleyna Tilki'ye içkili barlar ve Avrupa konserleri yasak.

Aleyna Tilki eleştirilere yanıt verdi

Alleyna Tilki son dönemde hakkındaki eleştirilere Instagram hesabından yanıt verdi. Mevlana'nın bir sözünü alıntılayna Aleyna Tilki, "Mazlumun ahı "aheste aheste" alınır.. Bırakın kazandım zannetsin zavallı" diye yazdı.

Magazin Haberleri

Yorum