Yasin Öztekin kara listede

Serhat Ramay
142 kere okundu

Galatasaray

Yasin Öztekin kara listede | Futbol - Galatasaray Haberleri

Yasin Öztekin ile Galatasaray yönetiminin arasındaki uçurum giderek büyüyor.

Adanaspor maçında oyundan çıktıktan sonra teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin ve yönetim arasındaki kriz büyüyor.

Adanaspor maçında oyundan çıktıktan sonra formasını çıkartıp yere atan ve kendisini kenara alan teknik heyete tepki gösteren Yasin Öztekin'in antrenör Ayhan Akman ile yaşadığı tartışmanın perde arkası aralandı.

Yasin Öztekin'in oyundan alınınca, teknik direktör Jan Olde Riekerink'e hakaret ettiği ve buna sinirlenen Ayhan Akman'ın ise,"Hocaya hakaret edemezsin..." diyerek Yasin'i sert bir dille uyardığı ve ikilinin bu yüzden tartıştığı öğrenildi.

Takım arkadaşlarından ayrı çalışmalarına devam eden Yasin Öztekin'in kadro dışı kalması nedeniyle büyük üzüntü yaşadığı öğrenildi.

YOLLAR AYRILIYOR

Galatasaray yönetiminin kadro dışı cezasının sürmesi yönünde karar alması durumunda Yasin Öztekin, Galatasaray'a veda etmeye hazırlanıyor.

Tecrübeli kanat oyuncusu Yasin Öztekin'in Galatasaray'dan devre arasında ayrılabileceği, yönetimin ise Hollandalı teknik adam Jan Olde Riekerink'e hakaret eden Yasin için geri adım atmayı düşünmediği gelen haberler arasında.


Galatasaray Haberleri

Yorum