Yasin Öztekin neden ceza aldı?

Oğuzhan Hacıoğlu
370 kere okundu

Galatasaray

Yasin Öztekin neden ceza aldı? | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray'ın Adanaspor karşılaşmasında oyundan alınmasının ardından kulübeyi yumruklaması kadro dışı kalmasına neden oldu. Kadro dışı kalan Yasin Öztekin A2 takımı ile antrenmanlara çıkacak.

Galatasaray'ın Adanaspor ile oynadığı karşılamada maçtan çok Yasin Öztekin'in sinirli tavırları konuşulurken başarılı oyuncunun yedek kulübesini yumruklaması kadro dışı kalma cezası almasına neden oldu.

Galatasaray'ın haftasonu oynadığı ve 1-0 kazandığı Adanaspor maçında oyundan alınmasına tepki gösteren ve yedek kulübesini yumruklayan Yasin Öztekin kadro dışı bırakıldı.

Yasin'in cezası belli oldu

Milli futbolcu için Galatasaray yönetimi, yapılacak yönetim kurulu toplantısında konuyu görüşerek oyuncuya disiplinsiz davranışlarından dolayı para cezası verecek. Yasin, yapılan antrenmanda yer almazken, çalışmalarına A2 takımı ile devam etmesi kararlaştırıldı.

Adanaspor karşılaşmanın ikinci yarısında oyundan alınan Yasin, formasını çıkararak soyunma odasına doğru gitmeye kalkmış ancak sonra yedek kulübesine yönelerek sinirli tavırlarıyla dikkat çekmişti.


Galatasaray Haberleri

Yorum