Yasin Öztekin'den Bursaspor'a harika gol

Serhat Ramay
270 kere okundu

Galatasaray

Yasin Öztekin'den Bursaspor'a harika gol | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaray Yasin Öztekin'in golü ile Bursaspor karşısında beraberliği yakaladı. Kubilay'ın golüyle maçta geriye düşen Galatasaray artıntan maçın temposunu arttırdı. Sol kanattan ceza sahasına müthiş süzülen Yasin attığı golle takımını ateşledi.

Galatasaray Yasin'in golüyle Bursaspor karşısında beraberliği yakaladı. Ofsayt tartışmaları, verilmeyen penaltı itirazlarının ardından Galatasaray golü buldu.

Yasin sol kanattan ceza sahasına muhteşem süzüldü. 2’ye 1 paslarıyla ceza sahasına harika hareketlerle girdi. Ardından Sneijder ve Podolski ile muhteşem bir üçgen kuran Yasin savunmayı geçip sağ ayağıyla topu filelere gönderdi. Galatasaray 31. dakikada Bursaspor karşısındae beraberliği yakaladı.

Galatasaray'ın 14. dakikada yediği golde ofsayt tartışmları vardı. Golden 1 dakika sonra Bursaspor defansında topa elle müdahale var mıydı yok muydu? Bu kez verilmeyen bir penaltı tartışma konusu oldu. Ofsayt ve verilmeyen penaltı itirazlarının ardından Galatasaray Yasin Öztekin ile aradığı golü buldu.


Galatasaray Haberleri

Yorum