Yavuz Bingöl intihardan kurtardı

Oğuzhan Hacıoğlu
201 kere okundu

Magazin

Yavuz Bingöl intihardan kurtardı - Magazin Haberleri

Ünlü türkücü Yavuz Bingol 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde intihar etmek üzere olan bir genci son anda vaz geçirdi. Gençleri intiharın eşiğinde görmenin üzücü bir durum olduğunu ifade eden Yavuz Bingöl bir hayat kurtarmış olmanın güzel bir şey olduğunu belirtti.

15 Temmuz Şehitleri Köprüsü'nde seyahat ettiği sırada bir gencin köprüden atlamak üzere olduğnu gören Yavuz Bingöl şoförüne aracını durdurmasını söyledi. Hemen araçtan inerek gencin yanına giden ünlü türkücü aintihar etmek üzere olan genci vazgeçirerek hayatını kurtardı.

Gençle 10 dakika boyunca konuşan ve onu intihardan vazgeçiren Bingöl, olayla ilgili şunları söyledi: “Çocuk benim hayranımmış. Beni görünce ağlamaya başladı. 10 dakika konuştuk, sonunda intihar etmekten vazgeçti. Bir can kurtarmak güzel bir şey tabii ki. Ama gençleri böyle görmek çok üzücü.”

Polis ekipleri tarafından gözaltına alınan genç ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılırken Yavuz Bingöl'ün bu davraşını sosyal medyadan da övgü aldı. Ünlü türkücüye teşekkür eden sosyal medya kullanıcıları Bingöl'ün insanlık görevini yerine getirdiğini ifade etti.

Etiketler: yavuz bingöl

Magazin Haberleri

Yorum