Yeni fragman! Deli Divane 106. bölüm fragmanında Alekh sinir krizi geçiriyor

Serhat Ramay
1552 kere okundu

Deli Divane

Yeni fragman! Deli Divane 106. bölüm fragmanında Alekh sinir krizi geçiriyor | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni fragmanı yayınlandı. Deli Divane'nin 106. bölüm fragmanında Alekh büyük bir yalnızlık çukurunun içinde buluverdi. Aslında buna kendisi ise bep oldu. Deli Divane 106. bölüm fragmanında Slokh ile Sadna'nın yakınlaşması, birlikte vakit geçirmesi Alekh için katlanılmaz bir hal aldı. Deli Divane'nin Çarşamba günü yayınlanacak 106. bölümünde neler yaşanacak?

Rajvanç Ailesi'nin büyük ve heybetli evinnin üzerinde karabulutlar dolaşmaya başladı. Alekh, Sadna ve Slokh'un birlikte olmasından dolayı çok mutsuz. Annesi Vasundara ise bu durumdan dolayı Sadna ile arasını iyice bozdu. Ragini ve Ranvir'in ilişkisinde de karabulutlar dolaşıyor. Yalancı Bahar 106. bölüm fragmanı, Çarşamba günü yayınlanacak yeni bölümle ilgili önemli ipuçları veriyor.

YALANCI BAHAR 106. BÖLÜM FRAGMANI

Ranvir artık gizemli Delhi macerası konusunda açıklama yapmak zorunda. Ranvir'in hayatı gittikçe kötüleşirken onun abisi Alekh de oynadığı tehlikeli oyuna bir son vermek niyetinde. Slokh ile Sadna'nın bir ilişkiye başlaması, Rajvans ailesinde bir felakete yol açabilir.

Sadna'yı kaybetmek üzere olduğunu hisseden Alekh sonunda bir sinir krizinin eşiğine geldi. Sadna ile kendi resmini çizen Alekh, bu resmi "Sen bana aitsin" diye çığlıklar atarak yırttı. Kaşayla ve Praka ise kızları Ragini için Ranvir ile konuşmaya karar verdi.

Deli Divan her gün öğleden sonra saat 4’te ekrana geliyor. Dizinin tekrar bölümleri ise her sabah 11’de Kanal 7 ekranlarında yayınlanıyor.

YALANCI BAHAR 105. BÖLÜM FRAGMANI

Alekh Sadna ile Slokh’un arasını yapmak isterken erkeklik duyguları kabarmaya başlar ve fikrini değiştirir. Alkeh ilk kez Sadna’yı kızkanmaya başlamıştır çünkü.

Son bölümde neler olduğunu dizinin 105. bölüm fragmanını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Alekh’in neden olduğu şey şimdi onun mutsuzluğu olur. Slokh ile Sadna evlensin diye ikisinin arasını yapmaya çalışan Alekh, onların iyi anlaştığını gördükçe içine kapanmaya başladı.

Malti ise her fırsatta hamileliğini kullanarak Vinu’dan daha fazal ilgi ve elbette daha fazla para istemeye başlar. Malti’nin isteklerini bile karşılamakta zorlanan Vinu, bir de karısının annesiyle baş etmek zorunda kalınca iyice çileden çıkar.

Ranvir’in gizemli Delhi macerası ve Ragini’ye kötü davranması olayına artık Sadna da dahil oldu. Sadna, Ranvir’i kenara çekip neden insanlara karşı tavrının değiştiğini sordu.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum