Yeni fragman! Deli Divane yüz yedinci bölüm fragmanı izle! Sadna ile kim evlenecek?

Serhat Ramay
1044 kere okundu

Deli Divane

Yeni fragman! Deli Divane yüz yedinci bölüm fragmanı izle! Sadna ile kim evlenecek? | Televizyon - Deli Divane Haberleri

Deli Divane yeni fragmanı izle. Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümünde neler yaşanacağı framanda belli oldu. Alekh açıkça “Senin Sadna ile evlenmeni istiyorum” dedi. Slokh ise büyük bir şaşkınlık yaşadı. Deli Divane 107. bölüm fragmanında Sadna ile kim evlenecek? Alekh bi yoksa Slokh mu? Cevabı yeni bölüm fragmanında.

Yalancı Bahar yeni fragmanında Sadna ile evlenen kim olacak? Slokh'un suratına düğün töreninde gizlice zerdeçalı süren Alekh'in niyeti belli oldu. Onu Sadna ile evlendirmek. Alekh’in gerçek bir erkek olması için bir plan yapan Slokh ummadığı bir finalle karşı karşıya kaldı. Yalancı Bahar 107. bölüm fragmanında Alekh Slokh'u Sadna ile evlenmeye ikna etti. Alekh düğünden bir gün önce sonunda Slokh’a “Sadna ile benim yerine senin evlenmeni istiyorum” dedi. Slokh buna cevabı ne olacak .Deli Divane yeni bölüm fragmanı bu soruya beklenen yanıtı verecek mi?

DELİ DİVANE107. BÖLÜM FRAGMANI

Praka’nın evlenme yıl dönümü için hazırladığı tören beraberinde birçok skandalı ve yanlış anlaşılmayı da beraberinde getirdi. Praka yeğeni Sadna’nın alekh ile daha mutlu olması için yeni bir düğün töreni hazırlarken, düğünde hiç beklenmeyen sürprizler yaşanır. Deli Divane107. bölüm fragmanında Ragini ile Ranvir arasındaki sorunlara odaklanmak yerine Sadna ile kimin evleneceği meselesine odaklanmış.

Deli Divane 107. bölüm fragmanında Alekh, ağlayarak "Ben arkadaşımı mutlu etmek istiyorum Slokh. Sen kötü bir arkadaşsın" diyerek Slokh'a baskı uyguladı. Slokh da sonunda bunu kabul etti. Slokh gerçeği Sadna'ya da anlattı. Slokh ile Sadna'nın düğünü artık çok yakın.

Alekh son bölümde zerdeçalı Slokh'ın yüzüne sürerek niyetini belli etmişti.Alekh Slokh'a kendisiyle aynı kıyafeti giydirdi. Böylelikle kimse düğün sona erene kadar Sadna'nın Slokh ile evlendiğini bilemeyecek. Bu acı gerçeği bilen üç kişi var. Alekh, Sadna ve Slokh.

ALEKH NE İSTİYOR?

Alekh Sadna’yı çok ama çok seviyor. Bunun için de onun mutlu olmasını istiyor. Sadna’yı mutlu edeceğini düşünmediği için de onunla, psikoloğu Slokh’un evlenmesini istiyor. Ancak bu evliliğe Slokh’un vereceği karar son bölümde belli olmadı. Düğün günü Sadna’nın karşısında Alekh mi yoksa Slokh mu otaracak bunun cevabı yeni fragmanda belli olacak.

RANVİR İLE RAGİNİ ARASINDAKİ SORUN

Ranvir’in hala Ragini’ye neden uzak durduğu belli olmadı. Şehir dışında yaptığı geziden eve dönüşte tuhaf tavırlar takınmaya başlayan Ranvir’in amacı ne? Bildiği gizli bir gerçek mi var?

DELİ DİVANE 106. BÖLÜM FRAGMANI

Eğer dizinin son bölümünü izlemeyi kaçırdıysanız yarın sabah tekrarını Kanal 7 ekranlarında izleyebilirsiniz. Aşağıdaki fragmandan şimdilik Yalancı Bahar 106. bölümün kısa bir özetine göz atabilirsiniz.

Etiketler: deli divanefragman

Deli Divane Haberleri

Yorum