Yeni fragman: Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle

Serhat Ramay
1325 kere okundu

Yalancı Bahar

Yeni fragman: Yalancı Bahar yeni bölüm fragmanı yayınlandı - İzle | Televizyon - Yalancı Bahar Haberleri

Yalancı Bahar dizinin hayranları 144. bölümde neler olacağını merak ediyor. Yeni bölüm için yayınlanan fragmanda anlatılanlar neler? Madu'nun vurulması Raju'nun bütün fikirlerini alt üst etti. Bombay'a taşınan Raju'nun ailesi tam bir kültür şoku yaşamaktadır.

Kanal 7'nin reyting rekorları kıran Hint Dizisi Yalancı Bahar dizisinin yeni bölüm fragmanında neler var. Yeni frgaman pazartesi günü yayınlanacak yeni bölümden önemli ipuçları barındırıyor.

YALANCI BAHAR 144. BÖLÜM FRAGMANI

Madu ile Raja’nın düğünündeki silah sahnesinde yürekler ağza geldi. Silahla vurulan Madu Raja’ya “Kendi hayatımı yaşamak istiyorum. Benim Didam bana bir tokat bile atmadı. Ama ben senin yanında vuruldum. Artık beni bırak. Ben kendi hayatımı yaşamak istiyorum” diyerek çıkıştı.

https://www.youtube.com/watch?v=tF5Wl7Jk4X8&authuser=0

Pazartesi günkü bölümün fragmanında Bombay'a taşınan Raju'nun ailesi tam bir kütür şok yaşar. Yeni şehrin polisi, kanunları Raja'nın ailesi için büyük bir sorun oluşturmaya başlar. Madu bir kez daha Raju'ya "Seninle kalmak istemiyorum. Ben annemin evine gitmek istiyorum" der.

MADU BENİ ÖZGÜR BIRAK DİYE YALVARDI

Raja’nın yanında adeta esir hayatı yaşayan Madu, “Senin yanında kalmak benim için işkence artık. Beni özgür bırak” diyerek yalvardı.

Her ne kadar Raju, Madhubala kendi köyünde kalmaya ikna etmeye çalışsa da çabaları sonuçsuz kaldı. Madhubala tüm ısrarlara rağmen Bombay’a geri dönmekte kararlı. Madu’nun yaralanmasıyla fikirleri değişen Raju, artık onu dinlemeye karar verdi. Ancak yeğenini kaybetmekten korkan Dauji Raju ve Madu’nun gidişine engel olmak için her yolu deneyecektir.

YALANCI BAHAR 143. BÖLÜM FRAGMANI

Madu'ya silah doğrultun onu öldürmek yerine kaçırmak isteyen kötü adamın kimliği belli değil. Ancak Madu'nun imdadına son anda yetişen Raju, sevgilisini kurtarmayı başardı. Madu saldırıdan yaralı kurtuldu.


Yalancı Bahar Haberleri

Yorum