Yeni MacBook Pro ortaya çıktı

Alaattin Han
170 kere okundu

Teknoloji

Yeni MacBook Pro ortaya çıktı - Teknoloji Haberleri

Amerikan teknoloji devi Apple'ın Perşembe günü gerçekleştireceği etkinliği ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Gelen son haber MacBook Pro'nun yeni özelliklerini gösteriyor.

Apple'ın her etkinliğinden önce olduğu gibi 27 Ekim Perşembe günü gerçekleştirilecek Hello Again etkinliğinden de haberler gelmeye devam ediyor.

Tasarım olarak alışık olduğumuz MacBook Pro'dan çok farklı olmayan yeni MacBook Pro, sızan yeni fotoğraflarına göre, aylardır konuşulan dokunmatik panel ve parmak izi okuyucuya sahip olması kesin gibi.

Yeni MacBook Pro ortaya çıktı

Klavyenin üzerinde konumlandırılan dokunmatik şerit ve parmak izi okuyucu, fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla bilgisayar kapalı olduğu sürece hiçbir renk veya buton göstermeyen, tamamen siyah bir görünüme sahip olacak.

Ayrıca yine fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla parmak izi okuyucu Apple Pay ile birlikte kullanılabilecek gibi gözüküyor.

Parmak izi okuyucu Apple Pay ile birlikte kullanılabilecek

Kesin olarak bilinmese de klavye, fare ve dokunmatik yüzeyini Magic olarak adlandırdığı gibi yeni dokunmatik şeridini de Magic Toolbar olarak adlandıracağı tahmin ediliyor.

Etiketler: applemacbook pro

Teknoloji Haberleri

Yorum