Yılmaz Morgül maden ocağında!

Oğuzhan Hacıoğlu
389 kere okundu

Televizyon

Yılmaz Morgül maden ocağında! - Televizyon Haberleri

TV8'de yayınlanan Yılmaz Morgül'le Mutlu Günler Türkiye programı için maden ocağına inen ünlü şarkıcı sosyal medyada espirilere konu oldu.

Yaklaşık 2 hafta önce TV8 ekranlarındaki sabah progrmıyla sunuculuk hayatına başlayan Yılmaz Morgül, program içerisinde yer alan "Halktan Biri" adlı bölüm için bu kez maden ocağına indi.

Maden ocağının içerisinde yerin altında bulunan işçilerlerin yemek masasına oturan Morgül olaya gerçekçilik katabilmek için yüzünü kömür ile boyayınca sosyal medyada espiri konusu oldu.

Yemek yiyen madencilerin tamamının yüzünün temiz olması ve Yılmaz Morgül'ün kömürle yüzünü boyadığını gören sosyal medya kullanıcıları "Herkesin yüzü temiz sen tünel kazarak mı girdin oraya Yılmaz abi" ifadelerini kullandı.

HER GÜN FARKLI BİR FORMATI ANLATIYOR

Her gün farklı bir mesleğin zorluklarını anlatan Yılmaz Morgül madene indiği esnada yaptığı açıklamada “Ekmeğini taştan çıkaran maden işçilerinin yaşadıklarını ben de yaşıyorum, çok heyecanlıyım" diyerek yemek masasında bulunan maden işçilerine eşlik etti.

Madenciliğin zorluklarını anlatmak isteyen Yılmaz Morgül işçilerle bir süre sohbet ettikten sonra maden ocağından ayrıldı.

Etiketler: yılmaz morgültv8

Televizyon Haberleri

Yorum