Yılmaz Morgül'ün yeğeni Emre Balık O Ses Türkiye'de

Oğuzhan Hacıoğlu
523 kere okundu

Televizyon

Yılmaz Morgül'ün yeğeni Emre Balık O Ses Türkiye'de - Televizyon Haberleri

Usta şarkıcı Yılmaz Morgül'ün öz yeğeni Emre Balık O Ses Türkiye'ye katılırken Hadise ve Murat Boz'u kendisine döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye'de Sevmekten Kim Usanır adlı parçayı seslendirerek Hdise ve Murat Boz'u kendisine döndürmeyi başaran Emre Balık adlı yarışmacı YIlmaz Morgül'ün yeğeni çıktı.

Şarkısı söyledikten sonra ne iş yaptığı sorulan Emre Balık fitness salonunda spor ve canlı müzik yaptığını ifade ederken Murat Boz konuya dahil olarak "nasıl yani anlayamadım böyle mi" diyerek Türk sanat müziği eşliğinde şınav çekti. Murat Boz'un espirili tutumu O Ses Türkiye stüdyosundakileri güldürürken Emre Balık kendisinin canlı müzik yaptığı esnada öğrencilerin spor yaptığını ve böylece hem daha iyi odaklandıklarını hem de stres attıklarını ifade etti.

YILMAZ MORGÜL'ÜN YEĞENİ MURAT BOZ'U SEÇTİ

Emre Balık'ın jüri üyeleriyle sohbet ettiği esnada araya giren Acun Ilıcalı Emre Balık'ın Yılmaz Morgül'ün öz yeğeni olduğunu söylerken Morgül'ün kıs kardeşinin de arka planda kırmızı odada olduğunu ifade etti.

Emre Balık'ın Yılmaz Morgül'ün yeğeni olduğunu öğrenen jüri üyeleri büyük şaşkınlık yaşarken Murat Boz "şimdi belli olduğu müziğin kaynağı" diyerek Yılmaz Morgül'e göndermede bulundu.

Emre Balık sıra seçimine geldiğinde ise "gönlümdeki isim Murat Boz" diyerek yakışıklı jüri üyesini seçti.

https://www.youtube.com/watch?v=6AhK2ldX_rY


Televizyon Haberleri

Yorum