Yılmaz Morgül'ün yeni programı Mutlu Günler ne zaman başlayacak

Serhat Ramay
1194 kere okundu

Televizyon

Yılmaz Morgül'ün yeni programı Mutlu Günler ne zaman başlayacak - Televizyon Haberleri

Rising Star'ın ardından fenomen şarkıcı Yılmaz Morgül TV 8 ekranlarında yeni bir programla yer alacak. Yılmaz Morgül'ün Mutlu Günler adlı programı ne zaman yayınlanacak.

Yımaz Morgül'ün yeni prorgamı Mutlu Günler'in tanıtım fragmanı TV 8 ekranlarında yayınlanmaya başlatdı. Bu kez Yılmaz Morgül farklı bir konseptte çıkacak izleyici karşısına. Yılmaz Morgül'ün yeni programı 14 Kasım'da izleyiciyle buluşacak.

Daha önce Survivor'ın Morgülüyüm hayatın formülüyüm diyen Yılmaz Morgül bu kez sloganını değiştidi. Farkımla, tarzımla geliyorum diye kendini anons eden ünlü şarkıcı Yılmaz Morgül'ün yeni sloganı Mutluluğun Morgülüyüm hayatın formülüyüm. Kadınların, çocuklar Pazartesi gününden itibaren sabahlarını Yılmaz Morgül ile geçirmek isteyebilir.

Yılmaz Morgül Mutlu Günler diyecek

Sabah saatlerinde magazin programları düşünüldüğünde Yılmaz Morgül'ün nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu. Morgül Rising Star yarışmasındaki jüri performansıyla bir hayli başarılıydı. Ancak bu kez bir sabah programı sunacak.

Yılmaz Morgül'ün yeni programı ne zaman başlıyor?

Ünlü şarkıcı 14 Kasım sabahı izleyiciyle buluşacak. Yeni programının tanıtımı TV 8 ekranında yayınlanmaya başladı. Rising Star jüriliğini yaparken son derece uçuk, çılgın kıyafetleriyle adından söz ettiren Yılmaz Morgül, bu kez bir sabah programında boy gösterecek.

14 Kasım Pazartesi sabahı Mutlu Günler adındaki yeni programıyla Yılmaz Morgül TV 8 ekranlarında olacak.


Televizyon Haberleri

Yorum