Yolanthe Cabau ve Sneijder Minik Xava için leopar oldu

Oğuzhan Hacıoğlu
449 kere okundu

Galatasaray

Yolanthe Cabau ve Sneijder Minik Xava için leopar oldu | Futbol - Galatasaray Haberleri

Galatasaraylı Wesley Sneijder ve eşi Yolanthe Cabau oğulları Xava’nın doğum günü için leopar oldu.

Galatasaray’ın Hollandalı yıldız ismi Sneijder’in minik oğlu Xava 1. yaşının tamamladı. Xava için sürpriz doğum günü partisi hazırlayan Sneijder ve Yolanthe Cabau, Xava’nın doğum günü için leopar konseptini tercih etti. Sneijder’in leopar desenli takım elbise giydiği doğum gününde Yolanthe Cabau da leopar desenli elbisesini aynı desenli taç ile süsleyerek kedi kadın kıyafetine büründü.

Xava’nın doğum gününe bakıcıları ve yakın arkadaşları katılırken davetlilere de leopar desenli kostümler zorunlu kılındı. Minik Xava’nın Sneijder ve Yolanthe Cabau’nun elinden tutarak yürümeye başlaması da dikkatlerden kaçmadı.

Doğum gününde oldukça eğlendiği öğrenilen Xava’nın uykusu nedeniyle partinin gündüz saatlerinde gerçekleştirildiği ifade edilirken bu nedenle Hollandalı yıldızın Reinkerink’ten özel olarak izin aldığı belirtildi. Xava’nın abisi olan Sneijder’in büyük oğlu da leopar desenli kostüm giyerek kardeşinin doğum gününde kendisini yalnız bırakmadı. Sneijder’in leopar desenli takım elibisesi için sosyal medyada onlarca yorum yapılırken takım elbisesini nereden aldığı soruldu.


Galatasaray Haberleri

Yorum