'Zalgiris iyi takım'

Metehan Nazlı
236 kere okundu

Spor

'Zalgiris iyi takım' - Spor Haberleri

Fenerbahçe Erkek Basketbol takımı yarın sahasında Zalgiris Kaunas'ı ağırlayacak. Maç öncesinde Fenerbahçe başantrenörü Obradovic ve Ekpe Udoh açıklamalarda bulundu.

Fenerbahçe, Turkish Airlines Euroleague'de yarın sahasında konuk edeceği Zalgiris maçı öncesi coach Obradovic açıklamalarda bulundu. Rakiplerinin güçlü bir kadrosu olduğunu vurgulayan Obradovic, "Karşımızda Euroleague’in başlangıcı itibariyle iyi basketbol oynayan bir takım var. Zalgiris kadrosu, genç ve tecrübeli isimlerin iyi bir karışımı. Her zaman olduğu gibi 40 dakika boyunca konsantre bir şekilde oynamalı ve Euroleague’de her maçın daha da zor geçeceğinin farkında olmalıyız.” dedi.

Fenerbahçe'nin başarılı pota altı oyuncusu ise, maçın zor geçeceğini ve sert bir takıma karşı oynayacaklarını vurguladı. Udoh, "Mücadelenin başından itibaren hazır olmamız gerekiyor. Bir şekilde daha fazla skor üretmeye başlayabilmeliyiz, çünkü bu sezon hücumda çok iyi oynadığımızı söyleyemem. Bizim için kilit nokta hücumumuz olacak, zira savunmada mümkün olan en iyi oyunu sergileyeceğimizi düşünüyorum. Ancak skor üretmeliyiz ve bu bizim için büyük önem taşıyacak.” dedi.


Spor Haberleri

Yorum