'Zekeriya Öz denen kumarbazın kimlerden para aldığını biliyoruz'

Serhat Ramay
229 kere okundu

Türkiye

'Zekeriya Öz denen kumarbazın kimlerden para aldığını biliyoruz' - Türkiye Haberleri

Katar ekibi Umm Salal'ı çalıştıran teknik direktör Bülent Uygun, firari savcı Zekeriya Öz hakkında, “Zekeriya Öz denen kumarbazın kimlerden para aldığını, hangi inşaat şirketinden kimlerin daire aldığını biliyoruz. 3 Temmuz kumpası için hangi kasetlerin birleştirerek neler yapıldığını hepsini biliyoruz” ifadelerini kullandı. Uygun, Şike davası kapsamında 7 ay Metris Cezaevi'nde hapis yatmıştı.

Fanatik gazetesine verdiği röportajda 15 Temmuz darbe girişimi hakkında konuşan Bülent Uygun, "Türk Milleti dünyaya başta Cumhurbaşkanı'mızla beraber destansı bir tarih yazıp demokrasi dersi vermiştir. Tank kovalayan, uçaksavar mermilerine göğüs geren ecdadı tarafından gurur duyulan gerçek kahraman Türk Milleti önünde eğiliyorum. " dedi

Ömer Halisdemir'in ailesine 50 bin TL

Antreman bilimi ile alakalı kitap çıkaracağını açıklayan Bülent Uygun, "Bu kitabın gelirlerini 15 Temmuz şehitlerin çocukları okuması için 50 bin TL, Türk asker kardeşlerimizin çocuklarını okutmak için 50 bin TL bu kurumlara bağışlayacağım. Kalan 50 bin TL'yi de inşallah ilk şehidimiz bu mücadelenin direniş noktasını kıran kahraman şehidimiz Ömer Halisdemir'e ailesi çocuklarını okutsun diye bağışlayacağım." dedi.

"3 Temmuz'un intikamını almak için Allah'a yalvardım"

"Bize 3 Temmuz kumpasını yapanlar için intikamımı alayım diye Allah’a hep yalvardım. Zekeriya Öz denen 'kumarbazın’ kimlerden para aldığını, hangi inşaat şirketinden kimlerin daire aldığını biliyoruz. 3 Temmuz kumpası için hangi kasetlerin birleştirerek neler yapıldığını hepsini biliyoruz.”

"Alt yapı hocalarının paralarını TFF ödemeli"

"Türk sporunda 10 yıldır söylediğim projeler hayata geçmeli hoca ve futbolcular kendi vergilerini kendi vermeli yönetici fazla para harcarsa cebinden ödemeli 14 yabancı kanunu çıkaranlar kendileriyle gurur duysunlar bir çok futbolcunun geleceğini mahvettiler alt yapı hocalarının parası federasyon tarafından verilmeli ki Türk futbolu kurtulmaya başlasın."


Türkiye Haberleri

Yorum